Nauka zarządzania kolorami w najszybszym i najbardziej profesjonalnym edytorze video na świecie DaVinci Resolve - Projekt Edukacja: Zajęcia online

Zajęcia online Nauka zarządzania kolorami w najszybszym i najbardziej profesjonalnym edytorze video na świecie DaVinci Resolve

DaVinci Resolve 16 to jedyne na świecie rozwiązanie, które łączy profesjonalną edycję 8K, korekcję kolorów, efekty wizualne i postprodukcję audio w jednym narzędziu programowym! Możesz błyskawicznie przełączać się między edycją, kolorem, efektami i dźwiękiem za pomocą jednego kliknięcia.

Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym artystą, czy częścią dużego zespołu współpracującego, łatwo jest zrozumieć, dlaczego DaVinci Resolve jest standardem wysokiej klasy postprodukcji i wykończenia większej liczby filmów fabularnych, programów telewizyjnych i reklam z Hollywood niż jakiekolwiek inne oprogramowanie.

DaVinci Resolve.ColorNajbardziej zaawansowany edytor kolorów w Hollywood!

Kolor wpływa na nastrój i emocje. DaVinci Resolve zapewnia światowej klasy narzędzia do kreatywnej gradacji, które wykraczają poza podstawową ?korekcję? kolorów. Dostępne narzędzia pozwalają manipulować światłem i kolorem w zapierający dech w piersiach sposób, który uzupełnia i pomaga opowiedzieć historię. Pracując nad projektem potrzebujesz narzędzi, które w czasie rzeczywistym pozwolą przekształcić surowe obrazy w pełne ekspresji wyrażenia filmowe.

DaVinci Resolve narzędzie Curve Editor - Projekt Edukacja

Color Wheels

Pokrętła kolorów pośrednich, punktu bieli, czerni, a także kontrastu są wystarczająco precyzyjne, aby dokonać nawet najbardziej subtelnych regulacji. Otrzymujesz również podstawowe paski regulacji, które pozwalają dostosować luminancję oddzielnie dla kanałów czerwonego, zielonego i niebieskiego, co pozwala stworzyć niesamowicie wyjątkowy wygląd, który nie jest możliwy przy użyciu innych narzędzi.

DaVinci Resolve narzędzie Curve Editor - Projekt Edukacja

Curve Editor

Tradycyjny i nowy innowacyjny edytor krzywych. Krzywe pozwalają szybko wydobyć odpowiedni kontrast, światło oraz cień z różnych części obrazu. Dla uzyskania lepszych rezultatów otrzymujesz osobne krzywe dla każdego kanału.

DaVinci Resolve narzędzie Qualifier - Projekt Edukacja

Qualifier

Narzędzia pomocnicze pozwalają szybko izolować różne części obrazu. Na przykład możesz użyć kwalifikatorów HSL, aby wybrać określone kolory, jak na przykłąd odcienie skóry i dokonać modyfikacji.

DaVinci Resolve narzędzie Tracking and Stabilization - Projekt Edukacja

Tracking and Stabilization

Trackery pozwalają śledzić poruszające się części obrazu! Moduł generuje edytowalną chmurę punktów, do których możesz podłączać efekty podążające za obiektem.