Aplikacje internetowe.

Zajęcia dla zaawansowanych, podczas których będziemy wytwarzali oprogramowanie zgodnie obowiązującymi standardami. Zajęcia mają przygotować uczestników do pracy w przyszłościowym zawodzie twórcy aplikacji internetowych.

Webmaster.

Webmaster to osoba tworząca część wizualną aplikacji na podstawie wytycznych z projektu graficznego. Webmaster doskonale zna składnię języka znaczników HTML, arkuszy stylów CSS, oraz obiektowego JavaScript lub jQuery odpowiedzialnego za wprowadzenie dynamiki na stronie.

Webdeveloper.

Webdeveloper do inaczej programista aplikacji internetowych. Zawód cieszący się ogromnym powodzeniem w obecnych czasach. Webdeveloper to osoba pisząca kod wykonywany po stronie serwera (back-end) w jednym z dostępnych języków takich jak na przykład PHP czy Microsoft ASP. 

Zdjęcie monitora z uruchomionym programem Zend Studio

Webdesigner.

Webdesigner to osoba w dużym skrócie grafik komputerowy tworzący grafikę na potrzeby ekranu. Osoba doskonale zorientowana w dziedzinie grafiki rastrowej jak również wektorowej posługująca się swobodnie programami takimi jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator itp.

Logo Adobe Illustrator CCLogo Adobe PhotoshopLogo Affinity DesignerAutodesk 3DS MAXLogo CorelDRAW X8Logo GIMP

Projektant baz danych SQL.

Projektant baz danych odpowiedzialny jest za poprawność, spójność i bezpieczeństwo przechowywanych danych. Wszystkie bazy danych darmowe oraz komercyjne programuje się za pomocą języka skryptowego SQL lub T-SQL. Profesjonaliści z dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami obsługi baz danych na pewno znajdą zatrudnienie w sektorze bankowym lub w firmach zajmujących się produkcją oprogramowania.

Na zdjęciu zrzut ekranu z programu SQL Server Management Studio

Pracownia komputerowa.

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 38, przy ul. Brandsteattera w Poznaniu.
Do dyspozycji mamy nowoczesną salą komputerową z profesjonalnym oprogramowaniem.

Informacje o zajęciach.

Podsumowując, na tych zajęciach uczestnicy poznają zakres obowiązków wszystkich osób biorących udział w procesie produkcji oraz nauczą się samodzielnie programować bazodanowe aplikacje internetowe!
Pracujemy w każdą sobotę od godziny 10:00 do 13:00.
Opłata miesięczna za zajęcia wynosi 250 PLN.