Sprzęt komputerowy - dzień 5

Nieład niczym w stajni Augiasza! Jednak w tym nieładzie i chaosie jest metoda! Każdy z listy zadań wybrał sobie co najmniej jedno i był zobligowany wykazać się rezultatem. Jedni zostali zwolnienie z obowiązku pracy poprzez zdarzenie losowe inni z powodu lenistwa ;-) Symulacja pracy w prawdziwym serwisie komputerowym i jak to w życiu bywa jedni pracują aby inni mogli? grać namiętnie w nic nie znaczące gry komputerowe. No cóż każde pokolenie ma swoje problemy i rodziców. Osobiście uważam, że będą musieli zmierzyć się ze swoim życiem osobiście i jak każde pokolenie poradzą sobie jedni lepiej inni gorzej. Podsumowując, miałem do czynienia z fantastyczną młodzieżą, łaknącą wiedzy i ciekawą świata. Bardzo dziękuję że mogłem Was poznać! Pozdrawiam i życzę powodzenia na niwie edukacyjnej i zawodowej.

Last Action Heroes

Szczególne podziękowania dla bohaterów ostatniej akcji, którzy w tempie ekspresowym zainstalowali system operacyjny Windows 10 na wszystkich zmontowanych komputerach zgodnie z wytycznymi! Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!

Routing

Czy ilość routerów w domu, firmie to powód do lansu czy też niewiedza. Myślę, że po wykładzie wszystko stało się oczywiste. Od tej pory teoretycznie wiemy czym zajmuje się router w sieci. Jeśli zaś chodzi o fizyczną konfigurację oraz dogłębne zbadanie pakietów, to temat na kolejne szkolenia poświęcone tylko temu urządzeniu!

Serwisant IT

Myślę, że po tych zajęciach wiadomo już czym zajmuje się serwisant sprzętu komputerowego. Z mojego punktu widzenia praca ciekawa. Informatyka rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego wciąż mamy do czynienia z nowymi wyzwaniami i rozwiązaniami. Dzisiaj o wiele łatwiej o wiedzę, ponieważ na YouTube jest prawie wszystko!

Relacje z zajęć