Sprzęt
komputerowy.

Składanie komputera od podstaw, konfiguracja sieci informatycznej, instalacja systemów operacyjnych poprzez sieć, kamery IP i rejestratory do monitoringu przemysłowego to nasze propozycje praktycznych zajęć dla młodzieży w Wakacje Letnie 2019.

Najbliższa przyszłość należeć będzie do specjalistów z dziedziny IT. Powstanie wiele nowych zawodów, którch dzisiaj nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Patrząc na kierunki rozwoju przemysłu, jesteśmy przekonani, że duża ich część będzie związana z komputerami, zarówno obsługą jak i programowaniem.

Od samego początku naszym celem nadrzędnym jest praktyczna nauka zawodu. Tematy takie jak strony internetowe, sieci komputerowe, programowanie aplikacji bazodanowych to wiedza gotowa do wykorzystania od zaraz. Nasze zajęcia przeznaczone są dla osób przedsiębiorczych, które swoją przyszłość finansową wiążą z branżą IT.

Nasze zajęcia kierujemy do osób, które są w stanie samodzielnie myśleć, pracować w grupie a przede wszystkim wytrzymać bez smartfona przez 6 godzin.

Sprzęt komputerowy w Wakacje 2019 - Projekt Edukacja

Strony
internetowe.

Strony oraz technologie internetowe to nasza propozycja zajęć informatycznych dla młodzieży na Wakacje Letnie 2019.

Dzisiejsze strony internetowe nie wyglądają już jak dokumenty naukowe - a taki był właśnie początek Internetu. Obecnie internet to najszybsze medium wymiany informacji. W sieci szukamy wiedzy, oglądamy seriale, gramy w gry, czyli robimy wszystko to, czego twórcy internetu, nawet w najbardziej futurystycznych snach, przewidzieć nie mogli.

A ile jeszcze przed nami? Na pewno zawód projektanta systemów internetowych jeszcze długo będzie cieszył się powodzeniem. Umiejętność tworzenia stron to praktyczna umiejętność o dużej wartości.

Zajęcia kierujemy do osób, które pomimo młodego wieku, widzą w przyszłości siebie jako webdesignera, webwritera lub webmastera a przede wszystkim są w stanie myśleć bez smartfona przez 6 godzin.

Pracownia komputerowa.

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 38, przy ul. Brandsteattera w Poznaniu.

Do dyspozycji mamy nowoczesną pracownię komputerową z profesjonalnym oprogramowaniem. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8:00 i trwają do godziny 14:00.

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 z Poznania

Koszt zajęć.

Opłata za 5 dniowe zajęcia wynosi 250 PLN.
Maksymalnie w zajęciach może uczestniczyć 25 osób.
Zajęcia przeznaczone są dla osób powyżej 11 roku życia.

Relacje z Wakacji Letnich 2019

Sprzęt komputerowy.

Złożymy komputery klasy PC, zaprojektujemy sieć, własnoręcznie wykonamy przewody, którymi połączymy ze sobą komputery. Poznamy routery, przełączniki, punkty dostępowe WiFi oraz kamery i rejestratory systemu telewizji przemysłowej.

Strony internetowe.

Profesjonalnie składamy stronę internetową czyli linijka po linijce. Nasz cel to zrozumieć działanie przeglądarki i zmusić do wykonywania naszych poleceń zawartych w kodzie! Oczywiście na koniec opublikujemy strony w internecie