Zajęcia informatyczne
On-line.

Aby wziąć udział w zajęciach informatycznych należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy.

Dane kontaktowe - krok 1/4

Temat zajęć - krok 2/4

Zgody i oświadczenia - krok 3/4

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu do realizacji usługi zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem Twoich danych osobowych jest Andrema P.W. z siedzibą w Poznaniu (60-741), na ul. Głogowska 78. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usługi, obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz zgłoszeniowy), kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie informacji dotyczących usług i produktów oferowanych przez Projekt Edukacja oraz monitów i informacji dotyczących zapłaty lub braku zapłaty z tytułu świadczonych usług i produktów oferowanych przez Projekt Edukacja za pośrednictwem poczty elektronicznej na wskazany przeze mnie w formularzu rejestracji adres email, za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS na wskazany przeze mnie w formularzu rejestracji numer telefonu kontaktowego, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn.zm.).

Dane osobowe w zakresie niniejszego oświadczenia będą przetwarzane do dnia odwołania zgody na przetwarzanie danych w niniejszym celu, jednak nie dłużej niż 3 lata po zaprzestaniu prowadzenia jakiegokolwiek produktu lub świadczenia jakiejkolwiek usługi na Twoją rzecz przez Projekt Edukacja.

Podstawą prawną niniejszego celu przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Zabezpieczenie formularza - krok 4/4

captcharefresh

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com