Pomoc.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających na zajęcia. Jeśli masz jakieś pytanie, na które nie ma odpowiedzi poniżej, wyślij je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzone się w budynku Szkoły Podstawowej nr 38. Sobotnie zajęcia odbywają są w sali numer 28. Zajęcia rozpoczynają się zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie zajęć. O ewentualnych wyjściach poza budynek szkoły będę wcześniej informował rodziców i opiekunów zapisanych uczniów za pomocą poczty elektronicznej.

Jak dokonać zapłaty za zajęcia?

Opłaty za zajęcia proszę dokonywać przelewem na podany numer konta 34 1140 2004 0000 3602 7627 2141 z dopiskiem „Warsztaty komputerowe, imię i nazwisko dziecka oraz wybrany termin zajęć”.

Czy mogę otrzymać fakturę za zajęcia?

Aby otrzymać fakturę VAT za zajęcia, prosimy o przesłanie danych do faktury na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pozostawienie danych u lektora prowadzącego zajęcia.

Do kiedy należy zapłacić za zajęcia?

Zajęcia opłacane są „z góry” do 10. każdego miesiąca (wyjątek stanowi wrzesień, który rozpoczyna zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole). Przelew na konto jest potwierdzeniem zarówno dla wpłacającego jak i odbierającego środki. W przypadku braku płatności dział windykacji należności będzie wysyłał monit z przypomnieniem.

Jakie są dane do przelewu?

Organizator zajęć
Projekt Edukacja

Konto firmowe
34 1140 2004 0000 3602 7627 2141