Pomoc.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających na zajęcia. Jeśli masz jakieś pytanie, na które nie ma odpowiedzi poniżej, wyślij je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzone się w budynku Szkoły Podstawowej nr 38. Poniedziałkowe i sobotnie zajęcia odbywają są w sali numer 23, środowe w sali numer 28. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 15:30 i trwają do godziny 17:00, sobotnie od 10:00 do 14:00. O ewentualnych wyjściach poza budynek szkoły będę wcześniej informował rodziców i opiekunów zapisanych uczniów za pomocą poczty elektronicznej.

Jak dokonać zapłaty za zajęcia?

Opłaty za zajęcia proszę dokonywać przelewem na podany numer konta 84 1140 2017 0000 4502 0270 6455 z dopiskiem „Warsztaty komputerowe, imię i nazwisko dziecka oraz wybrany termin zajęć”.

Do kiedy należy zapłacić za zajęcia?

Zajęcia opłacane są „z góry” do 10. każdego miesiąca (wyjątek stanowi wrzesień, który rozpoczyna zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole). Przelew na konto jest potwierdzeniem zarówno dla wpłacającego jak i odbierającego środki. W przypadku braku płatności system dział księgowości będzie wysyłał monit z przypomnieniem.