Sklep internetowy!

Posiadasz umiejętności komputerowe? Znasz programy graficzne oraz edytory tekstu? Potrafisz zrobić aparatem zdjęcie? Chciałbyś w przyszłości prowadzić własny sklep internetowy? Podczas zajęć informatycznych w Ferie 2019 dowiesz się jak wykorzystać swoją wiedzę do prowadzenia sklepu internetowego!

» Zapisz się na zajęcia! «

eshop

Aplikacja eShop.

Poznasz aplikację eShop firmy Home.pl, za pomocą której rozpoczniesz sprzedaż własnych produktów w internecie. Zastanowimy się, czy warto korzystać z gotowych rozwiązań, czy od razu pisać oprogramowanie szyte na miarę.

Aplikacja eShop - Projekt Edukacja

Strategia.

Ustalimy cele, określimy grupę docelową oraz listę produktów, które znajdą się w Twoim sklepie. Dzięki przemyślanej strategii oraz działaniom marketingowym będziesz mógł lepiej kontrolować rozwój własnego biznesu.

Strategia eShop - Projekt Edukacja

Wygląd.

Za pomocą kliku kinijek kodu HTML/CSS dostosujemy wygląd sklepu do Twoich oczekiwań. Jeśli znasz się na programowaniu stron internetowych to zadanie będzie proste. Jeśli nigdy wcześniej nie programowałeś to właśnie nadszedł najlepszy czas, aby poznać trochę użytecznej wiedzy. Po co? Odpowiedź jest prosta, aby nie ponosić na starcie sklepu zbędnych kosztów!

Wygląd eShop - Projekt Edukacja

Produkty.

Wprowadzimy listę produktów z opisami i zdjęciami do Twojego sklepu. Nie od dziś wiadomo, że klienci kupują oczami. Oferta bez zdjęć i opisu w obecnych czasach nie przekona nikogo do zakupu. A Ty chcesz przecież być właścicielem profesjonalnego sklepu.

Produkty eShop - Projekt Edukacja

Pozycjonowanie.

Dowiesz się, jak działa wyszukiwarka internetowa Google. Poznasz zasady działania wyszukiwarki, dowiesz się jakie parametry w aplikacji eShop wpływają na poprawę widoczności Twojej oferty w internecie. To najbardziej istotny element sprzedaży w internecie, niestety często pomijany. Wykorzystamy słabość konkurencji, aby zdobyć nad nimi przewagę!

Pozycjonowanie eShop - Projekt Edukacja

Wsparcie.

Dowiesz się w jaki sposób można szybciej dotrzeć ze swoją ofertą do wielkiego grona odbiorców i jak sfinalizować zamówienie. Newsletter, porównywarki, aukcje, powiadomienia, promocje, nowości, blog itp.
 Właśnie tym będziemy się zajmować w trakcie zajęć!

Wsparcie eShop - Projekt Edukacja

Pracownia komputerowa.

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 38, przy ul. Brandsteattera w Poznaniu.
Do dyspozycji mamy nowoczesną pracownię komputerową z profesjonalnym oprogramowaniem.
Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8:00 i trwają do godziny 14:00.

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 z Poznania

Koszt zajęć.

Opłata za 5 dniowe zajęcia wynosi 300 PLN.
Maksymalnie w zajęciach może uczestniczyć 16 osób.
Warsztaty przeznaczone są dla osób zainteresowanych praktyczym wykorzystaniem posiadanej wiedzy informatycznej
, powyżej 12 roku życia.